Nebim V3 Sürümleri ve Fiyat Listeleri

v3_yeniNebim V3’ün farklı boyutlardaki firmaların gereksinimlerine göre tasarlanmış farklı sürümler ile sunulması ve genişlemeye açık modüler yapısı; büyük düşünen ancak yeni bir yazılım projesine küçük adımlar atarak başlamak isteyen firmalar için idealdir.

Nebim V3 sürümleri hakkında genel bilgi almak, sürümlerin broşürlerini ayrı ayrı incelemek ve fiyat listelerine ulaşmak için aşağıdaki tabloya göz gezdirebilirsiniz.

Nebim V3 sürümlerinin detaylı karşılaştırması için lütfen tıklayınız.

Nebim V3 Lisanslandırma Kuralları (1 Ekim 2014)

Nebim V3 Ofis Kullanıcısı: Nebim V3’e bağlantı kurabilen iki “kullanıcı lisans tipinden” biridir (diğeri Nebim V3 Mağaza Kullanıcısı lisansıdır). Merkez ERP uygulamalarını kullanmak üzere lisanslandırılır. Toplamda, aynı anda bağlanan ofis kullanıcısı sayısı kadar “Nebim V3 Ofis Kullanıcısı” lisanslandırılmalıdır. Bu toplam sayıya iş ortaklarının ofis kullanıcıları dahildir. Aynı bilgisayardan, aynı veritabanına, aynı kullanıcı ile bağlanan ofis kullanıcısı için tek Nebim V3 Ofis Kullanıcısı lisansı yeterlidir. Aynı anda Nebim V3 Ofis Kullanıcısı ile farklı veri tabanlarına aynı anda bağlanmak isteyen ve ilave Nebim V3 Ofis Kullanıcısı lisansı almak istemeyen firmalar “firma değiştir” özelliği ile farklı veri tabanları arasında geçiş yapılabilir.

Nebim V3 Mağaza: Nebim V3 POS ve mağaza arka ofis uygulamalarının dahil edildiği lisanstır. Toplamda, aynı anda bağlanan mağaza sayısı kadar “Nebim V3 Mağaza” lisanslandırılmalıdır. Bu toplam sayıya iş ortaklarının mağazaları dahildir. B2C (e-ticaret mağazası) için bir mağaza lisansı daha gereklidir. Firma, Nebim V3’te istediği kadar mağaza açabilir ancak aynı anda bağlanacak mağaza sayısı kadar Nebim V3 Mağaza lisanslandırılmalıdır. Nebim V3 Mağaza Lisansı için bir adet “Nebim V3 Mağazaların Yönetimi” lisansı ön şarttır.

Nebim V3 Mağaza Kullanıcısı: Nebim V3’e bağlantı kurabilen iki “kullanıcı lisans tipinden” biridir (diğeri Nebim V3 Ofis Kullanıcısı lisansıdır). Nebim V3 Mağaza POS ve mağaza arka ofis uygulamalarını kullanmak üzere lisanslandırılır. Toplamda, aynı anda bağlanan mağaza kullanıcısı sayısı kadar “Nebim V3 Mağaza Kullanıcısı” lisanslandırılmalıdır. Bu toplam sayıya iş ortaklarının mağaza kullanıcıları dahildir. Aynı Nebim V3 Mağaza Kullanıcısı, aynı bilgisayardan, aynı veritabanına bağlı Nebim V3 POS ve Nebim V3 STORE uygulamalarına bağlandığında tek mağaza kullanıcısı olarak sayılır.

Nebim V3 İş Ortağı: Ana şirketin Nebim V3 veri tabanı içerisinde ana şirkete bağlı farklı şirketleri modellemek ve verilerini yönetmek amacıyla kullanılan lisans tipidir. Toplamda, aynı anda bağlanan iş ortağı sayısı kadar “Nebim V3 İş Ortağı lisanslandırılmalıdır. Firma, Nebim V3’te istediği kadar iş ortağı açabilir ancak aynı anda bağlanacak iş ortağı sayısı kadar Nebim V3 İş Ortağı lisanslandırılmalıdır. Nebim V3 İş Ortağı Lisansı için bir adet “Nebim V3 İş Ortakları Yönetimi” lisansı ön şarttır.